• اخبار

یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان بهمن ماه برگزار می شود

یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان بهمن ماه برگزار می شود
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان از 3 الی 9 بهمن ماه سال جاری با حضور ناشرانی از سراسر کشور، در بندرعباس برگزارمی شود.
به گزارش روبط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، محمدمهدی حسام پور در این خصوص عنوان کرد: در ابتدا قرار بود یازدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان از ۲۶ بهمن ماه تا ۳ اسفندماه برگزار شود اما با برنامه ریزی جدید صورت گرفته زمان برگزاری این نمایشگاه تغییر کرده و این نمایشگاه از ۳ الی ۹ بهمن ماه سال جاری در بندرعباس برگزارمی شود.

وی خاطر نشان کرد: تلاش کرده ایم تا در یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان بهترین و تازه ترین کتاب های منتشر شده در کشور عرضه شود تا مردم و اهالی فرهنگ استان بتوانند در این فرصت استفاده و بهره لازم را از نمایشگاه داشته باشند و در این نمایشگاه بهترین ناشران سراسر کشور حضور خواهند داشت و تازه های حوزه چاپ و نشر را عرضه می کنند.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان افزود: در جلسات کارشناسی که با حضور صاحب نظران این عرصه برگزارشده، آسیب ها و مشکلات دوره های پیشین نمایشگاه کتاب استان احصا و برای رفع آن راهکارهای مناسب در نظر گرفته شده تا این دوره از نمایشگاه به بهترین شکل ممکن برگزارشود.

وی ادامه داد: برگزاری نمایشگاه کتاب در ترویج فرهنگ مطالعه بسیار موثر است و برگزاری این نمایشگاه شرایط مناسبی را برای دسترسی مطلوب مردم به کتاب های مختلف با قیمت مناسب فراهم می کند که این امر تاثیر بسیاری در گسترش و ترویج فرهنگ کتابخوانی در استان هرمزگان خواهد داشت.

حسام پور اضافه کرد: نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان یک ظرفیت گسترده فرهنگی برای این استان است که طی سالیان اخیر با برنامه ریزی مناسب در این استان برگزارشده است و  خوشبختانه مردم استان هرمزگان در سالیان گذشته استقبال خوبی از نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان داشته اند که این امر بیانگر علاقه مردم هرمزگان به کتاب و مطالعه است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی هرمزگان
۷ دی ۱۳۹۲ ۰۹:۳۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500