اخبار

کتاب دنیای هوش و سرگرمی در شهرستان بستک رونمایی شد

کتاب دنیای هوش و سرگرمی در شهرستان بستک رونمایی شد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک : در ادامه برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی از خانم رقیه دورافگن به پاس تألیف کتاب دنیای هوش و سرگرمی که در گروه سنی کودکان چاپ شده رونمایی و از نویسنده تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، محمد محمدی زاده؛ اعلام کرد: خانم دورافگن سه کتاب در حوزه کودک دارد که دو کتاب در سال ۱۳۹۶ و یک کتاب در سال ۱۴۰۰ تألیف و چاپ کرده اند.

وی افزود : اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت حمایت فرهنگی از کتاب و نویسنده اقدام به عضویت مؤلف در صندوق حمایت از هنرمندان و نویسندگان نموده و کتاب جدید التألیف نیز مورد حمایت و خرید قرار گرفته است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک عنوان کرد : رویکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نگاه خاص حمایتی از فعالان حوزه فرهنگ و هنر بوده که خوشبختانه در شهرستان از گذشته تا به امروز آثار مکتوب زیادی چاپ و نشر شده که مایه مباهات و افتخارات است.

گفتنی است : این مراسم دیشب  ۳۰ آبان ۱۴۰۰ در کتابخانه عمومی حکیم عمر خیام روستای کهتویه و با حضور رؤسای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره امور کتابخانه ها، انجمن های شعر و ادب، انجمن خوشنویسان و جمعی از فعالان فرهنگی، شورای اسلامی، انجمن فرهنگی و کتابداران روستای کهتویه برگزار شد.

۳ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۴۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید