اخبار

هزاران کتاب نانوشته در سینه رزمندگان،ایثارگران و خانواده شهداء است

هزاران کتاب نانوشته در سینه رزمندگان،ایثارگران و خانواده شهداء است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در مراسم رونمایی از کتاب خاطرات 9 مادر شهید هرمزگان و آیین سراسری رونمایی از تقریظ مقام معظم رهبری بر کتاب خاطرات یکی از مادران شهید دفاع مقدس گفت:هزاران کتاب نانوشته در سینه رزمندگان،ایثارگران،جانبازان و خانواده شهداء به یادگار مانده که باید این گنج عظیم فرهنگی استخراج و در معرض استفاده عموم قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان رضا کمالی زرکانی ضمن خیر مقدم به مادران شهید حاضر در مراسم و تبریک هفته بسیج و گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی گفت:هفته کتاب هفته دانایی و پاسداشت ارزشمندترین کالایی است که بشر توانسته آن را تولید کند و همزمان شدن این هفته با هفته بسیج و تقریظ مقام معظم رهبری بسیار پر برکت و هدایتگر می باشد.
وی به اهداف برگزاری این مراسم اشاره کرد و بیان داشت:تقدیر از جایگاه مادران شهید در حوزه فرهنگ سازی به ویژه فرهنگ ایثار و شهادت ،گرامیداشت منزلت کتاب به عنوان یک کالای آینده ساز و تقدیر از جایگاه ویژه  نویسندگان در هدایت جامعه مهترین اهداف این مراسم می باشد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در اهمیت کتاب و مطالعه از نگاه مقام معظم رهبری پرداخت و اظهار داشت:رهبر معظم انقلاب همیشه مشوق جامعه به مطالعه بوده اند و تقریبا همه نمایشگاه های کتاب را حضور داشته و با تک تک ناشران از نزدیک گفتگو و دیدار داشته و بر کتاب های ارزشمند به ویژه در حوزه دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت تقریظ فرموده اند و این نگرش چراغ راهی برای حرکت در عرصه فرهنگ می باشد.
کمالی زرکانی در ادامه از مشارکت کنندگان در برگزاری این برنامه به ویژه حوزه هنری استان،سپاه امام سجاد(ع) ،اتحادیه دانش آموزی انجمن اسلامی و ...تقدیر و تشکر کردند.

۳۰ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۲۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید