اخبار

دومین کارگاه فیلمسازی در شهرستان بندر خمیر برگزار شد

دومین کارگاه فیلمسازی در شهرستان بندر خمیر برگزار شد
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر خمیر از برگزاری دومین کارگاه فیلمسازی در شهرستان بندر خمیر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ،  این کارگاه فیلمسازی که توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و همچنین با همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی و کانون فیلم و عکس شهرستان بندرخمیر و شهرداری  شهرتالابی بندرخمیر با هدف آموزش هنرمندان و علاقمندان به عرصه فیلمسازی و پرورش نیروی انسانی،جهت تولید فیلم و توسعه هنر سینما در مناطق کمتربرخوردار برگزار می گردد.

وی افزود : دومین کارگاه "مستندسازی" با حضور خوبیار سالاری پیشکسوت سینما در استان هرمزگان تدریس ، روز جمعه۲۱ آبان در سالن اجتماعات شهرداری بندرخمیر، آغاز گردید.
گفتنی است : هنرمندان شهرستان بندرخمیر از این کارگاه فیلمسازی استقبال قابل توجهی داشته اند و تاکنون ۲0نفر در این دوره ثبت‌نام نموده اند.
این کارگاه که با نمایش آثار مستند برجسته از فیلمسازان استان و کشور همراه بود روز یکشنبه ۲۳ آبان ماه به کار خود پایان داد.

 لازم به ذکر این دوره ها هر هفته در مدت زمان ۳روز صبح و عصر در شهرستان بندرخمیر با تدریس رشته های کارگردانی، فیلمنامه نویسی،تصویربرداری و نورپردازی ،مبانی هنرهای تجسمی ،آشنایی با تاریخ سینما،سبک های سینمایی و جریان‌های سینما،عکاسی،تدوین و پژوهش درسینمای مستند ادامه می یابد

۲۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۳:۴۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید