اخبار

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودان منصوب شد

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودان منصوب شد
رضا کمالی زرکانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی نصرالله شریفی را به عنوان رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب کرد و از زحمات جلیل محمود زاده سرپرست سابق اداره تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، در آیین معارفه رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی رودان ، امام جمعه این شهرستان به نقش اساسی فرهنگ و ارشاد در حوزه های مختلف ارشاد اشاره کرد و گفت : فرهنگ و ارشاد نقش اساسی در حوزه های مختلف دارند و هنرمندان رودانی این نقش را به بهترین شکل ممکن با خلق آثار ماندگار ایفا کرده اند به ویژه در بحران هایی همچون کرونا و موضوعات فرهنگی این هنرمندان پای کار آمدند و نقش خود را به اثبات رسانده اند .

حجت الاسلام دری افزود : هنرمندان رودانی ظرفیت بسیار بالایی دارند که باید از آنها به بهترین شکل حمایت شود  به ویژه نویسندگان و شعرای توانمد شهرستان که باید این عزیزان برای جامعه شناخته شوند تا بتوان در بخش های مختلف از توانمندی هایشان استفاده کرد .

وی توجه به گروه های مختلف هنرمندان را نیاز اساسی شهرستان دانست.

در ادامه ،مصطفی غلامپور فرماندار رودان نیز در این آیین بیان داشت : وجه تمایز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با سایر ادارات و نهادها ، دوستی و رفاقت فعالان این عرصه است.

وی گفت : فرهنگ سازی می توانند جامعه را توسعه دهد و یکی از ارکان اصلی در ملل مختلف ، فرهنگ است.

غلامپور عنوان کرد : مردم شریف شهرستان رودان همواره آشنا به تمامی امور از جمله فرهنگ و هنر هستند و این شهرستان ظرفیت های فراوانی در بخش فرهنگ دارد باید ظرفیت های متعدد بخش فرهنگ و ارشاد رودان به بهترین شکل ممکن بازگو شود.

فرماندار رودان خواستار نگاه ویژه به بخش فرهنگ و هنر و رسانه شهرستان رودان شد و افزود : قطعا تغییر نگاه باعث تحول و ایجاد امید در بین تک تک فعالانه بخش فرهنگ و ارشاد خواهد شد .

وی با تقدیر از حرکت های مثبت و موثر هنرمندان رودانی در بحث کرونا و انتخابات گفت : فرهنگ و هنر یک کار ارزشی است که از دل بر می آید و باید به بهترین شکل به آن پرداخت .

غلامپور بیان داشت : ناهنجاری هایی که در جامعه تبدیل به هنجار شده اند تنها از حوزه هنر می توان به آن ورود و برای رفع آن ها تلاش کرد.

وی در ادامه خواستار مشارکت همه جانبه فرهنگ و ارشاد در حوزه آسیب های اجتماعی و سایر مباحثی که به معضل تبدیل شده است.ش

۳ مرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۱۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید