اخبار

برگزاری شب شعر مجازی در شهرستان بستک

برگزاری شب شعر مجازی در شهرستان بستک
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک از برگزاری شب شعر مجازی به همت انجمن شعر و ادب شهرستان بستک، با استقبال و حضور 160 نفر از علاقه‌مندان به عرصه شعر و ادب و با مجری گری خانم صبورا راستی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان،داود دادوند ایده اجرای برنامه به صورت مجازی را شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های اجباری ناشی از آن عنوان کرد و افزود: در پی آسیب کسب و کارهای فرهنگی- هنری و ممنوعیت اجرای برنامه به صورت حضوری، انجمن شعر و ادب شهرستان بستک فعالیت خود را از سال گذشته به صورت مستمر در بستر فضای مجازی عملی نموده است.

وی حضور و علاقمندی جوانان به قدم نهادن در مسیر هنر والای شعر را ارزشمند برشمرد و استقبال گسترده از این برنامه را حاصل تلاش فرهنگ دوستانی دانست که هیچ محدویتی آنان را از اشاعه فرهنگ و اجرای برنامه های فرهنگی هنری باز نمی دارد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک تداوم فعالیت در این مسیر را علاوه بر ارتقاء سطح کیفی آثار شاعران، موجب شکوفایی استعدادهای نهفته پویندگاه راه شعر و ادب دانست و خاطر نشان ساخت این انجمن طی ماهها اجرای برنامه، موفق به گسترش تعداد شاعران از انجمن های ادبی استان های هرمزگان، فارس، همدان، سیستان و بلوچستان، بوشهر و تهران شده است.

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۵۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید