اخبار

هفته هرمزگان متعلق به همه مردم استان است

هفته هرمزگان متعلق به همه مردم استان است
معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در دومین نشست هماهنگی برگزاری هفته هرمزگان (4 الی 9 ) اردیبهشت گفت : هفته هرمزگان متعلق به همه مردم استان است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، علی رئوفی ضمن تاکید بر توجه ویژه همه مدیران دستگاه های اجرایی و مشارکت حداکثری در برگزاری مطلوب هفته هرمزگان افزود: لازمه برگزاری مطلوب این رویداد مهم دغدغه مندی مسئولان ، مشارکت حداکثری ، تبلیغات گسترده و جلب نظر عموم مردم می باشد.

وی اضافه کرد : بستر لازم برای برگزاری هفته  هرمزگان مهیا شده است و با توجه بر شرایط ، فضای مجازی ، صدا و سیما و رسانه ها بهترین بستر اجرای این رویداد هستند.

معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان به اهمیت هفته هرمزگان اشاره کرد و بیان داشت : هم اکنون کشور مورد هجمه های فرهنگی است و فقط با ابزار و ظرفیت های فرهنگی می توان به مبارزه با این جنگ رفت و هفته هرمزگان بهترین بستر و جایگاه برای این جنگ است.

رئوفی ادامه داد : هفته هرمزگان ( 4 الی 9 ) اردیبهشت ظرفیت ویژه ای برای معرفی داشته ها ، استعدادها و امکانات فرهنگی ، تجاری ، اقتصادی ، اجتماعی ، سیاسی ، صنایع ، شیلات ، کشاورزی و ... است و از سوی دیگر ظرفیت ویژه ای برای معرفی آداب ، رسوم ، سنن ، گردشگری ، زیبایی های جغرافیایی ، پوشش ، نخبگان ، اقوام ، مذاهب و ... می باشد.

وی در پایان بیان کرد : تبلیغات گسترده نقش ویژه ای در تثبیت و جایگاه هفته هرمزگان در اذهان عموم دارد و همه دستگاه های عضو باید از حداکثر امکانات در جهت معرفی و اعتلای هفته هرمزگان استفاده کنند.

در ادامه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان بعنوان دبیر ستاد هفته هرمزگان از حضور و مشارکت همه دستگاه های عضو تقدیر و تشکر کرد و بیان داشت : نامگذاری هفته فرهنگی در تقویم مناسبات هرمزگان بر اساس مصوبه شورای فرهنگ عمومی به عنوان بالاترین مرجع سیاستگذاری و تصمیم گیری فرهنگی استان می باشد و بر همین اساس مشارکت همه دستگاه ها لحاظ گردیده است.

رضا کمالی زرکانی افزود : با توجه به تقارن و همزمانی هفته هرمزگان با ماه مبارک رمضان امسال این هفته و جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس 4 الی 9 اردیبهشت ماه با اجرای ده ها برنامه فاخر در سراسر استان برگزار می شود.

گفتنی است : در پایان این نشست احکام کمیته های مختلف ستاد برگزاری هفته هرمزگان به روسای کمیته ها ابلاغ گردید.

 

۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۴۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید