اخبار

انتشار فراخوان دومین جشنواره دیوار نگاری خلیج فارس

انتشار فراخوان دومین جشنواره دیوار نگاری خلیج فارس
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان : فراخوان دومین جشنواره دیوار نگاری خلیج فارس منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی با اعلام این خبر گفت : هفته هرمزگان و یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس 2 الی 9 اردیبهشت ماه با برگزاری ده ها رویداد و جشنواره برگزار می شود.

وی به دومین جشنواره دیوار نگاری خلیج فارس اشاره کرد و افزود : هدف از برگزاری این جشنواره ایجاد پیوند بیشتر مردم جامعه با هنر و فرهنگ ایران اسلامی ، توسعه گردشگری ، معرفی گرایش های نوین هنری و افزایش نقش هنرمندان در زیبا سازی فضای شهری و ... می باشد.

کمالی زرکانی به موضوع جشنواره اشاره کرد و بیان داشت : با توجه به تقارن این رویداد با روز ملی خلیج فارس و آزاد سازی جزایر از استعمارگران ، موضوع جشنواره روایت های حماسی در باب سرنگونی استعمار در جنوب و خلیج فارس می باشد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان عنوان کرد : دیوار نگاری ها در دو بخش شامل آثاری با الهام از خطوط فارسی و آثاری بر اساس نقاشی ایرانی می باشد.

وی به جوایز جشنواره اشاره کرد و گفت : به سه نفر برگزیده این جشنواره علاوه بر دیپلم افتخار مبلغ 10 میلیون ریال اهداء می شود.

گفتنی است : شرکت در این جشنواره برای همه سنین آزاد می باشد و علاقه مندان می توانند نمونه آثار خود را برای شرکت در جشنواره تا 25 فروردین به دبیرخانه واقع در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی واحد امور هنری ارسال نمایند.

۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۰:۵۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید