اخبار

نماز پرچم ، اعلام ، علامت و منشاء مسلمان بودن است

نماز پرچم ، اعلام ، علامت و منشاء مسلمان بودن است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در اجلاس نماز و گردهمایی دبیران شورای اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان گفت : نماز پرچم اعلام ، علامت و منشاء مسلمان بودن است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی ضمن تبریک میلاد حضرت امام حسین (ع) و حضرت اباالفضل العباس (ع) با تاکید بر اهمیت ویژه نماز برای ارتباط مسلمانان با خداوند افزود : خداوند متعال از طریق نماز می خواهد با بندگان خود ارتباط و گفتگو داشته باشد و مصداق آن حدیث قدسی است که می گوید : " اگر می دانستید شما را اینقدر دوست داشتم هر آینه از شوق جان می سپردید."

وی نماز را سیمای دین برشمرد و بیان کرد : نماز غذای روح است و بالاترین حد نماز آن است که جذب روح شود و انسان را به معبود متصل و نزدیک کند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اضافه کرد: اقامه نماز به ما گوشزد می کند که در مسیر درست زندگی گام برداریم و در همه حال و احوال شکرگذار نعمات خداوند باشیم.

گفتنی است : در این مراسم که با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس و علی رئوفی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان برگزار شد از رضا کمالی زرکانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به واسطه فعالیت های شاخص در حوزه نماز با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.

۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۳۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید