اخبار

فراخوان معرفی توفیقات دفاعی دریایی ایران رونمایی شد

فراخوان معرفی توفیقات دفاعی دریایی ایران رونمایی شد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از رونمایی فراخوان استانی پویش تولید محتوا با موضوع معرفی توفیقات دفاعی دریایی ایران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی در مراسم رونمایی این فراخوان گفت : این پوشش با هدف معرفی عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران با رویکردی مردمی در قالب آثار فرهنگی و هنری برگزار می شود.

وی به محورهای این پویش اشاره کرد و افزود : ایران امن ، عزت ، اقتدار و سربلندی ایران اسلامی از محورهای اصلی پویش برای تولید محتوا می باشد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان اضافه کرد : قالب های تولید محتوا شامل عکس نوشته ، کلیپ ، سلفی با خلیج فارس ،دابسمش، عکاسی و توییت می باشد.

کمالی زرکانی در ادامه عنوان کرد : برای تولید دابسمش متقاضیان می توانند از آهنگ های ایران من (همایون شجریان) ، ایران ( سالار عقیلی ) ، ایران (رضا صادقی )، ایرانم ( محمد معتمدی ) ، کنام شیران ( علی زند وکیلی ) استفاده کنند.

وی یادآور شد : علاقه مندان می توانند آثار خود را تا 22 اسفند ماه به هشتک هرمز بان ارسال کنند و در پایان به سه نفر برگزیده هر بخش به ترتیب 15 ،10 ، 5 میلیون ریال هزینه نقدی و لوح تقدیر تعلق می گیرد.

 

 

۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید