اخبار

کوچه گالری جزیره هرمز افتتاح شد

کوچه گالری جزیره هرمز افتتاح شد
رئیس نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی جزیره هرمز از افتتاح کوچه گالری در این جزیره به مناسبت آغاز چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، مهدی سلامتی در این خصوص گفت : این گوچه گالری به طول 200 متر در یکی از گذرهای اصلی جزیره هرمز برپا گردید و مجموعه آثار هنرمندان هرمز از جمله مرتضی گلزاری ، امید ترکمانی و جمعی از هنرجویان رشته های هنری در معرض نمایش عموم قرار گرفت.

وی افزود : آثار ارائه شده در این کوچه گالری شامل آثار معرق ، تابلو خط های شنی ، نقش برجسته های سفال ، صنایع دستی ، طراحی ، نقاشی همراه با غذای محلی بود که مورد استقبال عموم قرار گرفت.

رئیس نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمز به اهداف این حرکت اشاره کرد و عنوان داشت : معرفی فرهنگ عمومی مردم جزیره ، ارایه و فروش صنایع دستی و آثار هنری ، جذب گردشگر ، معرفی بافت معماری سنتی هرمز ، کمک به اقتصاد هنر محور از جمله مهمترین اهداف برگزاری کوچه گالری بود.

سلامتی ضمن تشکر از بخشداری و سایر مسئولان جزیره هرمز اضافه کرد : هنرمندان جزیره هرمز با روش های خلاقانه ثابت کرده اند که می توانند تحول آفرین باشند و امیدواریم مسئولان حمایت از اینگونه برنامه ها افزایش یابد.

۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۵۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید