اخبار

بهار فعالیت های فرهنگی و هنری دهه فجر است

بهار فعالیت های فرهنگی و هنری دهه فجر است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان : بهار فعالیت های فرهنگی هنری دهه مبارک فجر است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی ضمن تبریک فرار رسیدن 22 بهمن و آغاز چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت : فعالیت های فرهنگی و هنری در کشور با ضرب آهنگ انقلاب تنظیم و هماهنگ شده است و مهمترین و بزرگترین رویدادهای این حوزه در این ایام برگزار می شود.

وی افزود  :دهه فجر و پیروزی انقلاب از همان ابتدا به نقطه عطف و مشترک فعالیت ها و برنامه های فرهنگی – هنری تبدیل شد و در سراسر کشور مهمترین رویدادها در این زمان خجسته و مبارک برگزار می شود تا حلاوت و شیرینی این پیروزی دو چندان شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به برنامه های شاخص دهه فجر در هرمزگان اشاره کرد و اظهار داشت : برگزاری جشنواره فیلم فجر و اکران تمام فیلم های بخش مسابقه در هرمزگان ، جشن روز سینما و تقدیر از فعالان این حوزه ، جشن های فجر فاطمی ، اهدای هنر کارت به هنرمندان ، شب های شعر انقلاب ، رونمایی کتاب ، نمایشگاه های مختلف با موضوع انقلاب ، پویش ها و مسابقات مختلف فرهنگی و هنری در فضای مجازی و ... از جمله این برنامه ها می باشد.

کمالی زرکانی عنوان کرد : تشخص و رویکردی که انقلاب به فرهنگ و هنر داد باعث ممتاز شدن و غنای محتوایی آثار شد به گونه ای که هنر و فرهنگ ایران مورد توجه جهانیان قرار گرفت.

۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۳۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید