اخبار

کتاب "راهبردهای رهبری" در بندرعباس رونمایی شد

کتاب "راهبردهای رهبری" در بندرعباس رونمایی شد
کتاب "راهبردهای رهبری"اثر نویسنده جوان ابراهیم جداوی که در تبیین عملیاتی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی می باشد در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و جمعی از محققان و پژوهشگران رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان،رضا کمالی زرکانی در این مراسم با زنده نگاه داشتن یاد و خاطره سردار شهید قاسم سلیمانی گفت:تاریخ یک کشور را قهرمانان آن می سازند و سردار شهید قاسم سلیمانی نمونه برجسته انسانی است که قهرمانانه از آب و خاک ایران اسلامی و حتی جهان اسلام در مقابل تهدیدها و دشمنان محافظت کرد.
وی افزود:معرفی قهرمانان و الگو سازی از آنها کار اصلی مراکز فرهنگی،آموزشی و پژوهشی است و در این راستا محصولات متنوعی باید تولید و در دسترس جامعه و به ویژه کودکان و نوجوانان قرار گیرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به اهمیت و ارزش کتاب "راهبر های رهبری"اشاره کرد و بیان داشت:هر انقلاب بیانیه ای برای معرفی خود و تبیین اهداف و رویکرد خود به جامعه و جهان دارد و بیانیه گام دوم انقلاب سند مدونی است که چشم انداز انقلاب را در ابعاد مختلف تشریح و بیان می کند.
کمالی زرکانی اضافه کرد:این سند مهم و راهبردی برای عملیاتی و اجرایی شدن نیازمند تحلیل ،بررسی و کارهای پژوهشی گسترده است و ابراهیم جداوی بعنوان یک نویسند و پژوهشگر جوان توانسته به خوبی به ابعاد مختلف این مساله بپردازد و راهکارهای اجرایی شدن و موانع و چالش های پیش رو را بررسی و راحل های مختلف را ارایه دهد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از نویسندگان و پژوهشگران خواست که در جهت تبیین بیانیه گام دوم انقلاب ورود جدی داشته باشند زیرا تبیین این سند مهم اعتلا ،پیشرفت و اقتدار کشور را در آینده تضمین می کند.
وی در پایان پس از رونمایی کتاب با اهدای لوح از ابراهیم جداوی تقدیر و از زحمات انجمن مولفان و نویسندگان هرمزگان نیز تشکر کرد

۱۵ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید