اخبار

برگزاری دوره آموزش عکاسی و تصویربرداری در سیریک

برگزاری دوره  آموزش عکاسی و تصویربرداری در سیریک
کارگاه آموزش مقدماتی عکاسی و تصویر برداری با حضور استاد خوبیار سالاری در مجتمع فرهنگی و هنری مکران در شهرستان سیریک آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، مصطفی کریمی زاده گفت: عکاسی از حرفه هایی است که تقریبا همه عرصه های زندگی را پوشش می دهد و هر لحظه زندگی، می تواند سوژه ای ناب و جذاب برای افراد باشد.

کریمی زاده افزود : شهرستان سیریک به جهت وجود پتانسیل بالای طبیعی و جاذبه های گردشگری با خلق تصاویر و  عکس های زیبا و هنری هنرمندان می تواند به بهترین شکل به علاقه مندان معرفی شود و با سفر گردشگران و علاقمندان  به این شهرستان ، زمینه توسعه ، اشتغال و معرفی این شهرستان بیش از پیش فراهم گردد .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک به برگزاری این  دوره آموزشی اشاره کرد و گفت : با توجه به استقبال خوب علاقمندان این رشته هنری و برگزاری  دوره های بعدی  شاهد رشد و شکوفایی  حوزه فیلم و عکس این شهرستان خواهیم بود.

 وی هدف از برگزاری این دوره را شناسایی ، آموزش و توانمندسازی استعدادهای این حوزه دانست و افزود : با وجود افراد مستعد و علاقه مند این رشته هنری در شهرستان و خواسته دوستداران و علاقمندان به فیلم و  عکس تصمیم به برگزاری کلاس های آموزشی  گرفته شد که با استقبال خوب  علاقمندان ، مراحل بعدی و دوره های تخصصی برگزار خواهد شد.

گفتنی است: کلاس آموزش مقدماتی عکاسی و تصویر برداری  با حضور 15نفر از علاقه مندان به این رشته هنری با رعایت کامل  پروتکل های بهداشتی به مدت  3روز در دو نوبت صبح و عصر  و در دو مرحله تئوری و عملی برگزار خواهد شد.

۱۳ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۰۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید