اخبار

تقدیر از سربازان خط مقدم مبارزه با کوید 19 در هرمزگان

تقدیر از سربازان خط مقدم مبارزه با کوید 19 در هرمزگان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به مناسبت در پیش بودن روز پرستار با حضور در دانشگاه علوم پزشکی از سربازان خط مقدم مبارزه با کوید 19 با اهدای لوح سپاس و کتاب تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی به رشادت ها و از خود گذشتگی کادر درمان در مبارزه با بیماری کرونا اشاره کرد و گفت : امروز واژه هایی همچون مبارزه ، خط مقدم ، دفاع مقدس و ... معانی گسترده تری یافته است و نقش پزشکان و پرستاران در خط مقدم مبارزه با این بیماری و ایثار و جان گذشتگی آن ها جای ستایش و قدر دانی دارد.

وی به خستگی ناپذیری کادر درمان و روحیه قوی و بالای آن ها اشاره کرد و افزود : مهمترین عاملی که توانسته در کنترل این بیماری و بهبود شرایط و سرعت درمان موثر باشد اعتقاد راسخ و تعهد عمیق به خدمت رسانی در کادر درمان و توکل به خداوند متعال است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان اضافه کرد : حوزه فرهنگ و هنر توانسته در افزایش روحیه نشاط و شادابی مردم و به صورت خاص بیماران، کار کردی موثر داشته باشد و در این راستا صدها برنامه مختلف با همکاری هنرمندان تولید و همگام با کادر درمان در اطلاع رسانی سریع و صحیح اخبار و موارد هشدار دهنده اقدام نماید .

کمالی زرکانی عنوان کرد : بخش های مختلف فرهنگ و هنر این آمادگی را دارند که با همکاری دانشگاه علوم پرشکی برنامه های ویژه و خاص برای اجرا در بیمارستان ها و بیماران کوید 19 تولید و اجرا نمایند.

در ادامه ، حسین فرشیدی رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از توجه حوزه فرهنگ و هنر استان در جهت روحیه بخشی به کادر درمان و اعلام آمادگی برای تولید برنامه های مناسب در بیمارستان ها و همراهی در اطلاع رسانی پیام ها و هشدارهای ستاد کرونای استان تقدیر و تشکر کرد.

۲۷ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۰۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید