اخبار

کارگاه مجازی کانون عکاسان رودان برگزار شد

کارگاه مجازی کانون عکاسان رودان برگزار شد
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودان :اولین کارگاه مجازی کانون عکاسان رودان با عنوان “دورهمی آنلاین عکاسان” به همت کانون عکس شهرستان رودان و با حضور اساتید مطرح حوزه‌ ی عکس، برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، جلیل محمود زاده در این خصوص گفت : بنابر اعلام قبلی جهت برگزاری کارگاه  عکاسی در روز های پایانی اردیبهشت ماه ۹۹ و در یکی از روزهای کرونایی که امکان برگزاری سمینار و تجمع مدعوین وجود نداشت، با هدف بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا برای ارتقای سطح کیفی و علمی ، آموزشی و اطلاعات تخصصی عکاسان و بهره مندی از تجارب اساتید مجرب استان و شهرستان در شرایط خاص کشوردر یک همایش مجازی و آنلاین برگزار شد.

 

وی افزود :در این کارگاه عاطف صالحی مسئول کانون فیلم و عکس شهرستان رودان بعنوان برگزار کننده و کیومرث خوش صفت از عکاسان به نام در حوزه عکاسی مستند اجتماعی و مدرس دوره های عکاسی دیجیتال حضور داشتند.

 

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودان عنوان کرد : موضوع این کارگاه که بعنوان اولین کارگاه مجازی برگزار شده عکاسی در سطح استان به صورت آزاد بود ، ابتدا به معرفی عکاس و سپس  با پرسش و پاسخ همراه بود.

 

گفتنی است: متقاضیانی که امکان حضور در این رویداد را نداشتند می‌توانند با دنبال کردن صفحات مجازی کانون عکاسان شهرستان رودان در شبکه های مجازی اینستاگرام به نشانی ROUDAN.PHOTO@ و پایگاه اطلاع رسانی این کانون به آدرس WWW.ROUDANPHOTO.IR مراجعه و جهت شرکت و ثبت نام در کارگاه های مجازی آتی اقدام نمایند.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید