اخبار

مردم هرمزگان با شرکت در" بهارانه کتاب 99 " از یارانه 20درصدی کتاب بهره مند می شوند

مردم هرمزگان با شرکت در" بهارانه کتاب 99 " از یارانه 20درصدی کتاب بهره مند می شوند
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از اجرای طرح "بهارانه کتاب 99 " و تخصیص یارانه 20درصدی کتاب خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی در این خصوص گفت : تخصیص یارانه 20درصدی کتاب توسط مدیر عامل موسسه خانه کتاب صورت گرفته که میزان یارانه اختصاص یافته به طرح " بهارانه کتاب 99" 20 میلیارد ریال و یارانه خرید کتاب 20 درصد است.

وی عنوان کرد : کتابفروشی های استان هرمزگان (پاتوق کتاب هرمزگان ، فروش کتاب و محصولات فرهنگی بو کتاب ، کتاب سرو بندرعباس ، کتابسرای سروش بندرعباس ) به طرح " بهارانه کتاب 99"  پیوسته اند و در این طرح تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایط شیوع و گسترش ویروس کرونا است و به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی ، خریدهای غیر حضوری نیز با ثبت اطلاعات مربوطه از سوی کتابفروشی ها پوشش داده می شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان یادآور شد : در این دوره از طرح "بهارانه کتاب 99" سقف مجاز خرید برای هر خریدار یک و نیم میلیون ریال است و خریدار می تواند با 20 درصد تخفیف از کتابفروشی های عضو طرح خریداری کند.

کمالی زرکانی به زمان اجرای این طرح اشاره کرد و گفت : طرح " بهارانه کتاب 99 " از شنبه 20 اردیبهشت آغاز و تا سه شنبه 30 اردیبهشت ماه در کتابفروشی های عضو طرح برگزار می شود.

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۳۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید