اخبار

برگزاری جشنواره موسیقی کیکنگ در هرمزگان

برگزاری جشنواره موسیقی کیکنگ در هرمزگان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان از برگزاری جشنواره موسیقی کیکنگ با هدف ایجاد نشاط و شادابی در جامعه خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان رضا کمالی زرکانی در گفت و گو با خبرنگاران، گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا هر دستگاه وظیفه ای بر عهده دارد و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این ایام با تولید و اجرای برنامه های شاد و مفرح می تواند باعث افزایش نشاط و شادابی مردم و تقویت روحیه عموم جامعه شود.

وی افزود : تصمیم گرفته ایم در این ایام با ابزار فرهنگ و هنر به مقابله با این بیماری برویم و بدون تردید روحیه بخشی به مردم و افزایش انگیزه ها می تواند و ما را در نابودی این بیماری کمک کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان اضافه کرد : جشنواره موسیقی کیکنگ با همکاری انجمن موسیقی هرمزگان و هنرمندان این رشته از طریق فضای مجازی برگزار می شود و همه هنرمندان استان می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

کمالی زرکانی با اشاره به اینکه  آثار باید به صورت فایل تصویری از طریق فضای مجازی به شماره تلفن های ۰۹۳۵۶۹۹۶۵۸۳ یا ۰۹۱۷۵۴۹۸۹۹۱ ارسال شوند، اضافه کرد: هر هنرمند می تواند با سه اثر در این جشنواره شرکت کند و تعداد اعضا برای هر اجرا نباید بیشتر از یک نفر باشد.

وی به چگونگی داوری آثار پرداخت و افزود : در داوری مقدماتی 15 اثر برای مرحله نهایی انتخاب می شود و این آثار به صورت زنده از فضای مجازی پخش و داوری نهایی توسط بازدید کنندگان صورت می گیرد و به مقام های اول تا سوم علاوه بر تندیس و لوح تقدیر به ترتیب 20 میلیون ریال، مقام دوم تندیس جشنواره، لوح تقدیر و مبلغ 15میلیون ریال و مقام سوم تندیس جشنواره، لوح تقدیر و 10 میلیون ریال اهدا می شود.

گفتنی است : این جشنواره به صورت تک نفره می باشد و آخرین مهلت ارسال آثار ۲۹ اسفندماه 1398 می باشد.

 

۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید