اخبار

بخش مهمی از برنامه های فرهنگی هرمزگان مرتبط با امر به معروف و نهر از منکر است

بخش مهمی از برنامه های فرهنگی هرمزگان مرتبط با امر به معروف و نهر از منکر است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در نشست مشترک با دبیر امر به معروف و نهی از منکر استان : فعالیت های فرهنگی هرمزگان در راستای امر به معروف و نهی از منکر است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی به اهمیت نقش فرهنگ در گسترش معرو فها پرداخت و گفت : کارهایی که در فرهنگ و ارشاد در حوزه شناخت معروف انجام شده است خیلی بیشتر از دستگاه های مذهبی و سینمای است.

وی افزود : فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه معروف های دینی ، اجتماعی و فرهنگی فعال است و چندین جشنواره با همین محتوا همچون نمایش خیابانی ، جشنواره سابات میناب ، جشنواره تجسمی سیریک از این جمله می باشد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان اضافه کرد : در حوزه عفاف و حجاب ، فرهنگ مطالعه و کتابخوانی ، روستاهای دوستدار کتاب و ... نیز با رویکرد امر به معروف اقدامات ارزنده ای برداشته شده است.

کمالی زرکانی بیان کرد : ظرفیت های فرهنگی – هنری زیادی وجود دارد که می تواند در اشاعه معروفات موثر باشد.

در ادامه حجت الاسلام کریمی ، دبیر امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان ضمن تاکید بر توجه همه دستگاه ها و بخش ها به موضوع امر به معروف و نهی از منکر گفت : اگر امر به معروف و نهی از منکر در راس امور قرار گیرد همه مشکلات جامعه رفع می شود.

وی افزود : هنر بهترین ابزار برای اشاعه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است و هنرمندان نقش محوری در این عرصه دارند.

۵ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۳۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید