اخبار

جزیره هرمز را از زاویه هنر معرفی کنید

جزیره هرمز  را از زاویه  هنر معرفی کنید
استاندار هرمزگان در دیدار با جمعی از فعالان فرهنگی هنری جزیره هرمز گقت :جزیره هرمز را از زاویه هنر به گردشگران و مردم معرفی کنید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان فریدون همتی به اهمیت و نقش مدیریت فرهنگی در توسعه اشاره کرد و گفت : برخوردها و تعاملات در حوزه فرهنگ و هنر باید به گونه ای باشد که همگان زیر چتر فرهنگ ماوا بگیرند.
وی از سرعت کم و آهسته تحولات در جزیره هرمز گلایه کرد و افزود :عمیقا دلم میخواهد به تحولات جزیره هرمز  در همه ابعاد سرعت بدهم اما هرچه فشار می آورم این چرخ روان نمی شود.
استاندارهرمزگان اضافه کرد:هرمز راهی بجز گردشگری و اتکا به ظرفیت های فرهنگی هنری خود ندارد و راه توسعه هرمز فقط گردشگری  است و در جهت تحقق آن از هیچ تلاشی فروگذار  نخواهیم بود.
همتی عنوان کرد:جزیره هرمز نیاز به ایده و تفکر نو در همه ابعاد به ویژه گردشگری دارد و دوست دارم هرمز را به نقطه ای برسانم که برگشت به گذشته نکند.
وی به جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس اشاره کرد و افزود:تمام بخش های این جشنواره باید در جزیره هرمز تثبیت شود .
همتی در پایان بر شناسایی استعدادها ، تقویت صنایع دستی ،توجه به فضای مجازی و هماهنگی بیشتر دستگاه های اجرایی در جزیره هرمز تاکید کرد.

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۵۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید