اخبار

سومین شب شعر گیاوان در سیریک برگزار شد

سومین شب شعر گیاوان در سیریک برگزار شد
به مناسب دهه شکوهمند فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی سومین شب شعرگیاوان با حضور شاعران پیشکسوت محلی، مسئولان و علاقمندان در مدرسه حجاب روستای گونمردی شهرستان سیریک برگزار شد.
به گزارش روابط‌ عمومی اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، مصطفی  کریمی زاده گفت : دهه فجر فرصتی بی نظیر است که هنرمندان می‌توانند هنر خود را با آرمان‌های امام (ره) و مقام معظم رهبری پیوند دهند و یقینا رسالت هنرمندان در این راستا خطیر و سنگین است و باید با توکل به خدا و احساس تعهد و مسئولیت دینی بتوانند گام‌های مفید و موثری را در تداوم و استمرار هنر انقلاب اسلامی بردارند.

وی افزود: فاصله مابین واقعیت ها و بایدها طی شدنی است در چهل سال گذشته بارها طی شده ودر آینده نیز با وجود جوانان متعهد طی خواهد شد چرا که دیگر کسی شک ندارد که نظام‌جمهوری اسلامی به قدرت زیادی دست یافته درحدی که بدخواهان نظام هم به این قدرت اشاره کردند.

کریمی زاده عنوان کرد: پیام متعالی انقلاب تأثیر خود را گذاشته و مرزهای جغرافیایی را درنوردیده است. بنابراین غزلی می‌خوانم که در آن به این موضوعاشاره شده. ان‌شاءالله روز به روز آثار پربرکت این انقلاب در جهان بیشتر گسترش پیدا کند

وی افزود : تربیت نسلی متعهد از شاعران ، بزرگترین دستاوردهای انقلاب در حوزه فرهنگ است که این جریان مؤثر روز به روز در حال گسترش و عمیق تر شدن است .

گفتنی است این شب شعر با همکاری اداره آموزش وپرورش و مدارس حجاب ، اندیشه درروستای گونمردی برگزارشد که درپایان این مراسم از شاعران بومی ومحلی شهرستان و همچنین عوامل اجرایی تجلیل بعمل آورده شد .

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۴۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید