اخبار

جشن شادی کودکانه در سیریک برگزار شد

جشن شادی کودکانه در سیریک  برگزار شد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک: به مناسبت ایام الله مبارک دهه فجر با همکاری گروه هنری رنگین کمون شهرستان میناب جشن شادی کودکانه درسالن غدیر سیریک برگزار شد.
به گزارش روابط‌ عمومی اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، مصطفی کریمی زاده ضمن تقدیر تشکر از همکاری آموزش و پرورش و گروه هنری رنگین کمون به اهمیت شور و نشاط در کودکان اشاره کرد و گفت : شاد زیستن برای کودک به همان اندازه مهم است که تغدیه خوب، محبت کردن و حفاظت از او اهمیت دارد .

وی افزود : فراموش نکنیم که بازی و شادی متعلق به بچه‌هاست و باید در فراهم‌سازی برنامه و مراسم‌های مفرح برای کودکان آنها را برای مشارکت بیشتر در تصمیم‌گیری‌های جمعی ایجاد نمود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک بیان کرد : هدف از این جشن شادی، علاوه بر ایجاد شور و نشاط اجتماعی در کودکان، برجسته‌سازی اهمیت دوران کودکی و ویژگی‌ها، نیازها و خواسته‌های کودکان امروز، هم‌افزایی فعالیت‌های دستگاه‌ها و نهادهای متولی کودک، معرفی سازمانهای فعال در حوزهی کودک و ظرفیت‌های آن‌ها به جامعه به ویژه «خانواده‌ها و اولیای تربیتی» عنوان کرد .

گفتنی است : پخش موزیک شاد زنده ، برگزاری مسابقه‌های متنوع و اهدای جوایز به کودکان بخشی از برنامه‌های این مراسم بود که شور و نشاط خاصی را برای کودکان به همراه آورد .

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۴۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید