اخبار

جشنواره مجسمه های شنی در ساحل روستای ونک بخش لیردف جاسک برگزار شد

جشنواره مجسمه های شنی در ساحل روستای ونک بخش لیردف جاسک برگزار شد
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک از برگزاری جشنواره مجسمه های شنی در ساحل روستای ونک بخش لیردف بشاگرد خبر داد.
به گزارش روابط‌ عمومی اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، عبدالرحمن لشکری زاده گفت: این جشنواره به مناسبت دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با هدف ترویج فرهنگ و هنر در بین مردم و بخصوص جوانان شرق جاسک برگزار شد.

وی عنوان کرد: حضور باشکوه مردم از دیگر روستاهای شرق جاسک و شرکت در جشنواره مجسمه های شنی در ساحل روستای ونک نشان دهنده علاقه‌مندی آنان به سمت و سوی هنر بود که این استقبال از وسعت بسیار قابل توجهی برخوردار بود.

لشکری زاده در خصوص سواحل بکر شرق جاسک افزود: یکی از نکات قابل توجهی که میتوان به آن از نظر گردشگری و حتی جذب توریسم پرداخت، وجود سواحل بکر و دست نخورده در روستاهای شرق جاسک است که این سواحل از روستای سدیچ در بخش لیردف شروع و به طول ۹۰ کیلومتر تا روستای کرتی ادامه دارد و با توجه به اینکه یکی از بزرگترین خورهای خاورمیانه در روستای کرتی است، به این جاذبه، جلوه و زیبایی دو چندان بخشیده است.

وی ادامه داد: سواحل روستاهای ونک، بیاهی و کرتی یکی از جاذبه‌های بکر و دست نخورده است که در امر گردشگری و سرمایه گذاری در جذب توریسم می‌تواند بازخورد بسیار خوب و مناسبی برای کشور بهمراه داشته باشد.

سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک بیان کرد: این جشنواره با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) و با استقبال پرشور مردم در روستای ونک برگزار گردید

وی گفت: جشنواره در دو بخش نقاشی روی پارچه ویژه کودکان و نوجوانان و ساخت مجسمه های شنی در تمامی گروه های سنی برگزار شد که به گروه‌های برتر جوایز نفیسی اهدا گردید

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۴۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید