اخبار

هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان بهمن ماه برگزار می شود

هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان بهمن ماه برگزار می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان : هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان 12 الی 18 بهمن ماه 98 در بندرعباس برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی در جمع اعضای ستاد برگزاری هفدمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان ضمن تاکید بر اهمیت این رویداد گفت : نمایشگاه بزرگ کتاب مردمی ترین فعالیت فرهنگی و تاثیر گذارترین آن می باشد به گونه ای که تمام اقشار جامعه از کودک تا بزرگسال را در بر می گیرد.

وی به تعداد حضور ناشران اشاره کرد و بیان داشت : با همکاری موسسه برگزاری نمایشگاه های فرهنگی ایران برای حضور ناشران در نمایشگاه هرمزگان از طریق سامانه ، ثبت نام بعمل می آید و پیش بینی بر آن است که بیش از 500 ناشر و نمایندگی فروش شرکت خواهند کرد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به افزایش کیفیت نمایشگاه امسال پرداخت و عنوان کرد : یکی از وظایف اصلی ستاد برگزاری ، افزایش سطح نمایشگاه امسال به لحاظ محتوایی می باشد که دعوت از ناشران مطرح کشور ، عرضه تازه های نشر ، هماهنگی برنامه های جنبی متعدد ، حضور انجمن ها و موسسات فرهنگی در نمایشگاه ، برگزاری نشست های مختلف در حوزه کتاب ، فعالیت های ویژه کودکان و ... از جمله این موارد است.

رضا کمالی زرکانی دبیر هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان از همه دست اندرکاران به ویژه استاندار ، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، شهرداری ، صنعت و معدن تجارت ، روزنامه نگاران و اهالی رسانه ، صدا و سیما و ... تقدیر و تشکر می کنم.

وی اضافه کرد : استان هرمزگان جایگاه ویژه ای در برگزاری نمایشگاه های سراسری کتاب در کشور دارد و از لحاظ استقبال و میزان فروش در راس جدول ارزیابی ها قرار دارد.

۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید