اخبار

دوشنبه های کتاب جاسک برگزار شد

دوشنبه های کتاب جاسک برگزار شد
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک : از برگزاری دورهمی اعضای باشگاه کتابخوانی در دوشنبه‌های کتاب جاسک خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، عبدالرحمن لشکری زاده در خصوص اهمیت به کتاب و کتابخوانی گفت: با تشکیل باشگاه کتابخوانی در سطح شهرستان می توانیم اهمیت به کتاب و کتابخوانی را گسترش دهیم و علاقه‌مندان را به این سمت و سو هدایت کنیم.

وی ادامه داد: یکی از شاخصه‌های باشگاه کتابخوانی، دورهمی‌های دوستانه در فضاهایی مفرح و دلپذیر است که این امر باعث استقبال اقشار مختلف جامعه به کتابخوانی می‌شود، نشست‌های صمیمی، مطالعه اعضای باشگاه، تحلیل کتب خوانده شده و نقد آن نیز از بزرگترین چالش‌های مثبت این باشگاه بحساب می‌آید.

علی اصغر سعیدی رئیس کتابخانه‌های عمومی جاسک در حاشیه‌ی این نشست گفت: نسشت‌های کتابخوانی باید با هدف ترویج فرهنگ کتاب در جامعه امروز صورت پذیرد، جامعه‌ای که در آن کتاب از هیچ نوع جایگاهی برخوردار نباشد یک جامعه‌ی شکوفا و پویایی نیست.

سعیدی در خصوص ایجاد باشگاه‌های کتاب در سطح شهرستان ابراز امیدواری کرد و تصریح کرد: اعضای باشگاه کتاب صرفاً نباید تنها به مطالعه خود کتاب توجه داشته باشند بلکه باید بعد از اتمام خواندن آن، تحلیل، نقد و بررسی، آن کتاب را به جامعه نیز معرفی کنند.

دورهمی دوشنبه‌های جاسک با حضور اعضای دو باشگاه کتاب، این هفته در کافه بوک کارپل ساعاتی را به خواندن کتاب و نقد و بررسی پرداختند.

۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید