اخبار

هزار مقاله و 20 کتاب حاصل تلاش نه ساله کنگره امام سجاد است

هزار مقاله و 20 کتاب حاصل تلاش نه ساله کنگره امام سجاد است
مدیر موسسه اندیشه های اسلامی سجادیه گفت: هزار مقاله و 20 کتاب حاصل تلاش نه ساله کنگره امام سجاد است.


 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان،حجت‌الاسلام محمدعلی لبخندان  در نهمین کنگره بین‌المللی امام سجاد (ع) که با حضور اندیشمندان مسلمان و سایر ادیان برگزار شد اظهار داشت: کنگره امام سجاد سالانه یکبار برگزار می‌شود اما باید در طول سال برای شناساندن صحیفه سجادیه تلاش کرد.

وی عنوان کرد: به همت عزیزان در ستاد عالی کانون مساجد شعاع کنگره امام سجاد به تمام کشور رسیده است و با افتخار می‌توان گفت هرمزگان در سراسر کشور به عنوان مبنایی در اشاعه و ترویج صحیفه سجادیه شناخته می‌‌شود.

مدیر موسسه اندیشه های اسلامی سجادیه تصریح کرد: دومین نشست علمی تخصصی در بندرعباس با حضور بیست کشور دنیا برگزار شد و با پیگیری‌های نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان مقدمات شناخته شدن رشته صحیفه سجادیه به عنوان یک رشته تخصصی با محوریت هرمزگان در حال انجام است

حجت الاسلام لبخندان  با بیان اینکه در این نه سال بیش از هزار مقاله و 20 جلد کتاب تالیف شده است، ابراز داشت: هفت جلد کتاب حاصل تلاش یکساله در موسسه سجادیه است که در نهمین کنگره امام سجاد (ع) از آن‌ها رونمایی خواهد شد.

وی تشریح کرد: به همت عزیزان در دادگستری نه نفر از زندانیان جرائم غیر عمد در این روز آزاد خواهند شد.

دبیر علمی کنگره بین المللی امام سجاد (ع) بیان داشت: با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) از 12 محرم تا 25 محرم سه هزار بسته لوازم تحریر در سطح استان توزیع شده‌ است.

حجت الاسلام لبخندان اظهار داشت: امروز در 30 کشور کنگره بزرگداشت امام سجاد (ع) در حال برگزاری است.

۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید