اخبار

خبرنگاران جاسک تجلیل شدند

خبرنگاران جاسک تجلیل شدند
سرپرست اداره‌ فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک: با حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری، بخشدار بخش مرکزی از اصحاب رسانه در این شهرستان تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، عبدالرحمن لشکری زاده سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاسک گفت: خبرنگاران زبان گویای جامعه و تمامی اقشار هستند که با قلم محکم و سریع خود حقایق را به ثبت می‌رسانند.

لشکری زاده بیان کرد: به طور کلی خبرنگار در محل وقوع رویدادها، چشم و گوش رسانه و چشم و گوش مردم است، بطوریکه باید در هر شرایطی به بهترین شکل ممکن قلم خود را در جهت مطالبه گری مردم سوق دهد و حق را به آنان برساند.

احمد گمتیلی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری جاسک در حاشیه تجلیل از خبرنگاران جاسک عنوان کرد: امروز باید بیش از پیش به جامعه خبری در تمامی عرصه ها بها داد، چرا که ایجاد انگیزه، شور و نشاط در بین خبرنگاران باعث بروز اتفاقات خوب حتی در جهت رشد و آبادانی یک جامعه خواهد شد.

وی ادامه داد: از تمامی دست اندرکاران برگزاری مراسم تجلیل از فعالان عرصه خبر در شهرستان از جمله اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکر ویژه و قدردانی میکنم.

در پایان از فعالان عرصه خبری جاسک در محل سالن اجتماعات فرمانداری تجلیل به عمل آمد و هر یک از خبرنگاران در حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری، در خصوص مشکلات موجود در سطح شهرستان دقایقی صحبت کردند.

 

۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۲۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید