• اخبار

دیدار رئیس نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیریک با شهردار و شورای شهر

دیدار رئیس نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیریک با شهردار و شورای شهر
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک به همراه اعضای کمیته اجرائی جشنواره داستان مکران با شهردار و اعضای شورای شهر سیریک دیدار وگفت وگو کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، در این دیدار مصطفی کریمی زاده  ضمن تشکر از همکاری شورا و شهردار در برگزاری دوره های گذشته جشنواره داستان مکران خواستار همکاری های بیشتر شهردار و شورای شهر در برگزاری سومین دوره جشنواره شد.

وی با اشاره به اینکه برگزاری دو دوره گذشته جشنواره مکران در سیریک باعث شده است این شهر به عنوان شهری فرهنگی در سطح استان و کشور شناخته شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک عنوان کرد:بنابراین کمبود زیرساخت های فرهنگی باید برطرف شود تا زمینه های لازم برای گسترش فرهنگ و هنر در این شهرستان فراهم شود.

کریمی زاده افزود: تکمیل پلاتو و ساخت مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان از دغدغه های به حق هنرمندان شهرستان است که باید به آن توجه ویژه ای شود و انتظار می رود شورا و شهردار جهت جذب و تخصیص اعتبار لازم برای ساخت و تکمیل این زیر ساخت ها اقدام کنند.

وی بیان کرد :اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز آمادگی دارد پس از تکمیل پروژه ها تجهیزات آن را تامین نماید. نصب تجهیزات سینمایی و راه اندازی سینمای شهرستان یکی از نیازهای ضروری در بخش فرهنگ است. اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این آمادگی را دارد که در صورت تکمیل پروژه در سریعترین زمان ممکن تجهیزات سینمایی را تامین کند.

  در ادامه، عادل  کمالی شهردار سیریک گفت: توسعه فرهنگی شهر از دغدغه های مهم شورا و شهردار است و معتقدیم فراهم نبودن زیرساخت ها باعث نهفته ماندن استعدادهای شهرستان در این بخش می شود. تمام تلاش مجموعه مدیریت شهری تکمیل پروژه های فرهنگی و حمایت از فرهنگ و هنر شهرستان است.

وی افزود: تلاش های مجموعه فرهنگ و ارشاد و انجمن داستان مکران در حفظ برند فرهنگی جشنواره داستان ستودنی است. مجموعه مدیریت شهری نیز در کنار شماست و این جشنواره را متعلق به کل شهرستان میداند و هر حمایتی که لازم باشد انجام خواهد داد.

گفتنی است در پایان  این دیدار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از شهردار و شورای شهر به دلیل همکاری و تعامل گسترده آنان  در اجرای برنامه های فرهنگی شهرستان به ویژه حمایت های آنان از جشنواره داستان مکران با اهدا کتاب تجلیل کرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500