• اخبار

اعضای هیئت مدیره انجمن سینماگران هرمزگان مشخص شدند

اعضای هیئت مدیره انجمن سینماگران هرمزگان مشخص شدند
انجمن سینماگران هرمزگان پس از دو سال به ثبت رسید و اعضای هیئت مدیره آن انتخاب شدند. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، هیئت موسس این انجمن متشکل از مهرداد امیرزاده به عنوان رئیس موسسه، اصغر گردابی و مسعود میرزایی به عنوان نواب رئیس انتخاب شدند.

رئیس هیئت مدیره انجمن سینماگران هرمزگان با بیان اینکه هدف انجمن سینماگران هرمزگان این است که همه سینماگران را از پیر تا جوان تحت پوشش قرار دهد، تصریح کرد: شب گذشته اولین مجمع عمومی این انجمن برگزار شد که در آن از مجموع 63 نفر 49 نفر حضور داشتند که در نخستین گام هیئت مدیره انجمن سینما گران هرمزگان انتخاب شدند.

امیرزاده ادامه داد: پس از پایان رأی گیری هیئت مدیره متشکل از مهرداد امیرزاده به عنوان نفر اول، اصغر گردابی به عنوان نفر دوم، خوبیار سالاری به عنوان نفر سوم ، مصیب داوری به عنوان نفر چهارم و محسن بختیار به عنوان نفر پنجم و امین درستکار هم به عنوان بازرس انجمن انتخاب شدند.

مهرداد امیرزاده خاطرنشان کرد: این انجمن طیف گسترده ای از اعضا را شامل می شود که آقای عماد الدین عمادی با نزدیک به 77 سال سن مسن ترین و رامین جعفری با 6 سال سن جوانترین عضو را تشکیل می دهند.

وی با بیان اینکه این انجمن تمام صنوف سینمایی از کارگردان، نویسنده، صدابردار و ... را تحت پوشش قرار می‌دهد، اضافه کرد: وظایف این انجمن آموزش، برگزاری جشنواره‌ها، تولید محتوا و حمایت‌های صنفی از اعضا مثل بیمه و کمک‌هزینه، تسهیل در امر تولید و مسائلی از این قبیل است و امیدواریم که سینماگران دوباره دور هم جمع شوند که این امر از مهم‌ترین اهدافمان است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۰۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500