• اخبار

دیدار رئیس نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک با رئیس اداره آموزش و پرورش

دیدار رئیس نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک با رئیس اداره آموزش و پرورش
رئیس نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک به همراه دبیر انجمن داستان مکران با حضور در دفتر مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک با وی دیدار و گفت و گو کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، علی بهرامی مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک ضمن عرض خوش آمد و تشکر از حضور کریمی و همکارانشان گفت: تعامل و همکاری در هر زمینه ای می تواند با عث پیشرفت شود و یک گام به جلو است.

وی بیان کرد : نمایشگاه کتابی که به مناسبت هفته کتاب به صورت مشارکتی در مدرسه شبانه روزی امام رضا (ع) برگزار و با استقبال بسیار خوب مردم روبرو شد یکی از برنامه های شاخص فرهنگی شهرستان بود که با مشارکت هر دو نهاد به خوبی اجرا شد.

بهرامی افزود: برگزاری این گونه نمایشگاه ها می تواند در افزایش سرانه مطالعه شهرستان موثر باشد و امروزه بسیاری از مشکلات و بزهکاری ناشی از عدم مطالعه است.

وی برای هر گونه همکاری فرهنگی ، هنری و آموزشی با فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام آمادگی نمود و با اشاره به ظرفیت های خوب انسانی و اجتماعی در شهرستان اظهار امیدواری کرد در آینده شاهد رشد و شکوفایی فرهنگی و هنری  شهرستان باشیم.

 در ادامه، مصطفی کریمی زاده  ضمن تشکر از همکاری و  تعامل ویژه مجموعه آموزش و پرورش شهرستان در اجرای برنامه های مختلف فرهنگی خواستار گسترش همکاری های این دو نهاد مهم فرهنگی در همه زمینه ها شد.

رئیس نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه زمینه های فعالیت و همکاری آموزش و پرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی بسیار گسترده است بیان کرد: با ادامه تعامل و همکاری این دو دستگاه فرهنگی و اجتماعی برنامه ها و فعالیت های خوبی در شهرستان اجرا شود.

کریمی زاده افزود: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمادگی برگزاری دوره ها و کارگاه های مختلف فرهنگی و هنری را با مشارکت آموزش و پرورش دارد.

در بخش دیگری از این دیدار کریمی زاده با اشاره به نزدیکی زمان برگزاری سومین جشنواره داستان مکران از همکاری و مشارکت خوب فرهنگیان و مجموعه آموزش و پرورش در برگزاری دو دوره گذشته این جشنواره قدردانی کرد و گفت: جشنواره داستان مکران به یک برند فرهنگی  برای شهرستان تبدیل شده و در تقویم اجرایی وزارت فرهنگ و ارشاد ثبت شده است بنابراین حفظ آن برای شهرستان بسیار ضروری است.

گفتنی است: در پایان  این دیدار رئیس نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی از رئیس و معاونان اداره آموزش و پرورش به دلیل همکاری و تعامل گسترده آنها  در اجرای برنامه های فرهنگی شهرستان با اهدا کتاب تجلیل کرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500