• اخبار

دیپلم افتخار سومین نمایشگاه ملی لباس عاشورایی کشور به هرمزگان رسید

دیپلم افتخار سومین نمایشگاه ملی لباس عاشورایی کشور به هرمزگان رسید
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان : آثار طراحان مطرح لباس هرمزگان برای سومین دوره متوالی در نمایشگاه ملی لباس عاشورایی کشور در تالار وحدت به نمایش درآمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، علی بندرعباسی گفت : زینب حمدانی پور  با 4 اثر  در بخش های ( چادر مادر و دختر- مانتو اجتماع- پالتو و پیراهن) ،  ساناز نوروزی چناری با 3 اثر( در بخش های چادر- مانتو- تی شرت)، ماریه عرب نژاد با 2 اثر در بخش مانتو ، مینا رنجبر- مریم آبتین و فرشته صالحی هرکدام با یک اثر در این همایش مذهبی- هنری شرکت کردند.

وی افزود : آثار هنرمندان عرصه هنر، صنعت مد و لباس هرمزگان با الهام از آموزه های عاشورایی و سنت پوششی مردم استان طراحی و دوخت شده اند که با توجه به استقبال  طراحان لباس کشور در این دوره از جشنواره و شرکت بیش از 500 اثر پس از داوری مرحله اول 282 طرح منتخب  بخش مسابقه و 80 اثر منتخب بخش نمایشگاه بودند که خوشبختانه تمامی آثار طراحان هرمزگان به نمایشگاه راه یافتند.

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان بیان کرد : چادر حجاب 1 اثر زینب حمدانی پور جزء 3 کاندیدای برگزیده این بخش و صاحب دیپلم افتخار نمایشگاه شد. ضمن تبریک به وی از حضور و همراهی شان سپاسگزاریم.

گفتنی است : سومین نمایشگاه لباس عاشورایی از 28 مهرماه  آغاز و تا 8 آبان در تالار وحدت تهران دایر خواهد بود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۳:۱۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500