• اخبار

شهداء میراث داران فرهنگ عاشورا هستند

شهداء میراث داران فرهنگ عاشورا هستند
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور پس از ورود به استان هرمزگان در محل مرقد مطهر شهدای گمنام حضور یافتند و پس از ادای احترام گفت : شهداء میراث داران فرهنگ عاشورا هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ،سید محمد رضا موالی زاده  فرهنگ ایثار و شهادت را متاثر از فرهنگ عاشورا دانست و افزود :آنچه باعث پیروزی در هشت سال دفاع مقدس و برتری رزمندگان در جنگ شد ، آموزه های فرهنگ عاشورا بود.

وی عنوان کرد : گسترش فرهنگ عاشورایی یکی از اولویت های اصلی فرهنگ عمومی در جامعه می باشد و تا زمانی که این فرهنگ در جامعه ساری و جاری است هیچ گزندی به کشور نخواهد رسید.

دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور بیان کرد : کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی بیمه شده با قیام عاشورا است و قوی ترین ابزارهای جنگ نرم در مقابل فرهنگ عاشورایی ملت ایران قدرت ایستادگی و عرض اندام ندارد.

موالی زاده انتقال فرهنگ عاشورایی به نسل های آینده را از مهمترین برنامه های فرهنگی کشور دانست و گفت : فرهنگ عاشورایی طی هزار و هفتصد سال سینه به سینه در نسل های مختلف ایران انتقال یافته و این میراث گرانبها و عظیم به بهترین شکل به نسل های آینده منتقل خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
۲۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۳:۵۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500